Міжнародні можливості

Share

fri_hr2

 

The Global Forum on Youth, Peace and Security 2015

Дедлайн: 17 травня 2015р.

Місце проведення: Амман, Йорданія

Дати проведення: 21 – 22 серпня 2015р.

This initiative was announced last month by HRH Crown Prince Al Hussein bin Abdullah II of Jordan during the Security Council Session on Youth, Countering Violent Extremism and Promoting Peace.

200 participants from all regions of the world, including: youth organizations, youth groups and youth representatives, Member States, UN entities, international and national NGOs; foundations and donor agencies and academics will be invited to attend.

Детальніша інформація та аплікаційна форма: https://docs.google.com/forms/d/1GVAk8wnJAOs12JBt87mhUKHVg4YoijiN0HWeqFJz_98/viewform

 

Eco-building a better world

Дедлайн: 15 травня 2015р.

Місце проведення: Трамонті (Амалфійське узбережжя), Італія

Дата проведення: 22 червня – 1 липня 2015р.

Тренінг спрямований на обмін ідеями та досвідом, розвиток навичок, робочих методів та започаткування довготривалого партнерства між організаціями учасників, що сприятиме розробці та втіленню програм направлених на підвищення обізнаності щодо «еко-домівок» та програм сталого розвитку, спрямованих на молодь та громадян їх країн.

Головною метою тренінгу є покращення якості молодіжної роботи шляхом вивчення підходів неформальної освіти пов’язаних з еко-будівництвом, розвитком компетенцій учасників та покращення зв’язку з навколишнім середовищем та місцевою громадою.

У тренінгу візьмуть участь 32 молодіжних лідери та молодіжних працівник з 16 організацій з різних країн (Європи, Східної Європи, Кавказу та Середземномор’я).

Детальніша інформація та аплікаційна форма: https://vk.com/ceisumy?w=wall-39178510_276

І ще більше можливостей: http://reinvent.platfor.ma/ye-mozhlivist15/

Успіхів ;-)

*Наведені вище проекти не є партнерськими проектами “ФРІ”