Знам’янська ФРІ

Share

Дата заснування: 11.11.2016

Визначні проекти:

«FRI – English Speaking Club»

Протягом року всі мешканці нашого міста мали змогу відвідати заняття з англійської мови в неформальній обстановці.

Свято для всієї родини «Казкова мить»

Діти отримали не тільки безліч приємних сюрпризів, але й мали змогу взяти участь у різноманітних незвичайних конкурсах з використанням сучасної ігрової атрибутики. Велика черга спостерігалась до зони Аквагрим. Також знам’янчани мали змогу спробувати свої навички гри у велетенські шашки. Велике пожвавлення спостерігалось на секторі патріотичних дитячих малюнків. Продовжилося свято грандіозною концертною програмою.

Благодійна акція «Іграшка для малюка від справжнього чарівника» до дня Святого Миколая

Під час проведення акції ми збирали різноманітні іграшки, канцелярське приладдя, одяг та цукерки. По завершенню акції усі подарунки були передані вихованцям Знам’янської спеціальної ЗШ-інтернат І-ІІІ ступенів. Акція стала щорічною.

Гра інтелектуального клубу «Що? Де? Коли? м. Знам’янка» ( 1-3 сезон)

Кожна з команд проявила неабияку ерудицію та підготовку до гри, окрім того надзвичайну жагу до перемоги. Призова лотерея для всіх присутніх.

«Приймальня Св. Миколая»

Для дітлахів було створено територію дитячих розвах «Зимова казка», проведено шоу мильних бульбашків, аквагрим, цікаві майстер-класи, написання листів Св. Миколаю, дитяча вистава за участі юних акторів нашого міста. Захід став щорічним.

Довготривала акція «Безпечні канікули»

Під час акції дітлахи та їх батьки отримали кольоровий флаєр, де у мультиплікаційній формі відображені важливі поради щодо безпечної поведінки на природі, вдома, на воді, правила поводження з побутовими приладами, а також виокремлено номера телефонів екстрених служб.

«FRI Sport Day»

Доєднатися до свята виявили бажання велика кількість людей і це не дивно, адже члени Знам’янського осередку ВМГО «ФРІ» підготували різноманітні локації, спробувати свої сили в яких міг кожен охочий. А на переможців вже з самого початку заходу чекали цінні подарунки і солодощі для всіх учасників.
Так, любителі інтелектуальних ігор визначали двох фіналістів у грі в малих шашках. Фінальний поєдинок, де визначався володар кубка «Переможця гри у великі шашки – 2018», відбувся на вже відомій знам’янчанам шаховій арт-інсталяції «Великі шашки».
Для малечі ж були підготовлені різноманітні спортивні естафети, де кожен із учасників міг продемонструвати свою спритність та жагу до перемоги.
По завершенню спортивних естафет, епіцентр подій перенісся до локацій, де панувала міць, грація, інтелект та неабиякий ажіотаж. Адже саме тут розігрувалися не тільки медалі за 1-3 місця, а й інші подарунки.

Випуск дитячої збірки казок «Чарівна Знам’янка»

Авторами казок стали юні мешканці нашого міста, в них вони описали свої роздуми щодо чарівності рідного міста. Усі учасники отримали збірки казок та подарунки.

Слідкуй за нашими новинами, історіями та проектами:

Голова осередку – Олександра Гвоздика, +380 66 268 6670, znamianka@fri.com.ua

Заступниця голови осередку – Анастасія Домбровська, +380 50 216 7496