Тернопільська ФРІ

Share

Дата заснування: 11.12.2018

Після тривалої паузи тернопільська ФРІ повернулася до роботи і порадувала місцевих людей вечором творчості. Для створення розслабленої і ліричної атмосфери все було прикрашено гірляндами і в залі панувало приглушене світло. Люди різного віку читали поезію, прозу, грали на гітарі і співали, також проводилися невеликі інтерактиви у вигляді спідейтінгу. Після основної частини був відкритий мікрофон, де всі охочі могли поділитися своєю творчістю.
Вечір пройшов легко і душевно, а наша молода команда була рада відкрити сезон роботи саме так – по-сімейному творчо. Це був перший, але далеко не останній проект, а у новому році на вас чекає ще більше масштабних заходів у нашому файному місті.

Визначні проекти:

«Відкрий світ»

Сучасний світ надає сотні можливостей для молоді з різних куточків світу дізнатися про інші культури і побачити щось нове і незвідане. Проте далеко не всі знають, де шукати ці можливості, а якщо і знають, то не впевнені, як ними користуватися. Ми хочемо, щоб наша прогресивна молодь мала змогу розвинути свої вміння і таланти в інших країнах і тому наша команда тернопільської ФРІ презентує вам «Відкрий світ» – проект, який відкриє вам світ міжнародних програм обміну та дешевих подорожей.

Приєднуйся до нас у соціальних мережах:

Голова осередку – Тетяна Бас, +380 97 027 6582, ternopil@fri.com.ua

Голова медіа служби осередку – Софія Рудяк, +380 98 652 3183