FRI Open Camp

Рік першого табору: 2015

Місце проведення: Харківська область

Організатори: Харківська ФРІ

Історія створення:

FRI Open Camp 2015: Зірки. Натхнення. Люди.

“Часом буває так, що ти живеш в лісі і кляті оси тебе поїдають разом з комарами. І ти, пройшовши крізь катарсис, розумієш: частинка твого серця “палюбе” залишиться тут.”

Вперше за історію існування Харківського осередку “ФРІ” ми вирішили провести аж 2 табори за одне літо:) Чи можна вважати цю ідею ризиковою? Хммм, так… І чи успішною вона виявилась зрештою? Безсумнівно!)

До речі, користуючись нагодою, передаємо найгарячіші вітаннячка до Хмельницького і Острогу, адже саме там учасниками “FRI Open Camp 2015” одразу по завершенню нашого табору відкрились нові осередки Фундації. Вражає? Отож-бо!)

В чому секрет?;)
Нам вдалося відкрити особливий потойбічний світ: світ серпневих сонячних ранків, зоряних ночей, океану спілкування і відкритих до всього нового людей. Світ людей, думки і слова яких надихають, мотивують, спонукають до нестримних дій і запалюють вогонь у серці.

Наш табір був сповнений додатковими приємними дрібничками завдяки підтримці проекту UCBI, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).
Активно проявила себе й молодь з Донецької і Луганської областей, а також п-ову Крим. Ми мали на меті налагодження діалогу між мешканцями різних областей України, а також подолання бар’єрів і стереотипів між ними.
Чи варто говорити про те, що і це нам вдалось на всі 100%?:)

З першими промінчиками теплого сонця прокидались наші учасники і аж дотемна шукали і знаходили застосування своїй енергії і винахідливості: численні тренінги і лекції на най-найрізноманітніші теми занурили нас у море цікавинок, пов’язаних із громадською діяльністю.

Вечорами ми насолодились атмосферою, оповитою ореолом романтики, яка була дійсно на межі реальності і фантастики. Світлі посмішки, відверті розмови, палаючі очі, співи під гітару, відкриті серця, сльози щастя. І трошки гіркувате відчуття, що ця казка не є нескінченною.
На жаль.
Чи то все ж на щастя?:)
Бо харківські ФРІшники твердо вирішили зробити традиційними наші серпневі зустрічі.
Хіба не прекрасно відчувати знову і знову все те, що неможливо передати словами? Відчувати те, що хочеться викарбувати у серці у вигляді найкращих спогадів молодості і пронести світлим промінчиком натхнення крізь все життя?..

ФРІ-табори чекають на тебе!