Долучитися до ФРІ

Ти молодий, активний, ініціативний, хочеш розвиватись та діяти на користь Україні та ще не ФРІшник?!

Тоді ми чекаємо на Тебе у дружній родині ФРІшників :) Заповнюй анкету і приєднуйся до нас.

Ти активний громадський діяч, член молодіжної, дитячої чи будь-якої іншої громадської організації?

Ми можемо стати партнерами, допомогти Тобі з організацією навчань для членів Твоєї організації чи з організацією будь-яких інших заходів (таборів, форумів, тощо).

А ще ми можемо організувати щось цікавеньке та корисне разом :) Контактуй з нами в будь-який час!

Ти активний громадський діяч і хочеш отримати досвід проведення тренінгів для молоді і не тільки, щоб навчитись передавати свої безцінні знання іншим?

Ми з радістю надамо Тобі таку нагоду, адже маємо мережу організацій по всій країні, що об’єднує активних молодих людей, що хочуть вчитись. Ми самі організуємо навчальний захід, на якому Ти зможеш поділитись своїми знаннями. Контактуй з нами в будь-який час!

Ти активний громадський діяч, маєш досвід проведення навчань для молоді, хочеш і надалі ділитись своїми знаннями в будь-якій сфері, що може бути цікава та корисна молоді?

Ми з Тобою або вже знайомі і співпрацюємо, або скоро познайомимось :) А щоби це сталось швидше – контактуй з нами в будь-який час!

One thought on “Долучитися до ФРІ

  1. Я представляю Николаевское областное отделение Всеукраинской благотворительной организации “Всеукраинская сеть ЛЖВ” (PR-менеджер). Мы также работаем с молодежью, проводим тренинги по здоровому образу жизни и т.д., проводим акци и флеш-мобы. Ваше движение очень интерествное и пересикается с нашей политикой, поэтому думаю, было бы хорошо сотрудиничать!
    Если Вас заинтерисовало предложение или есть дополнительные вопросы, пишите мне на имейл.
    Спасибо за внимание, надеемся на дальнейшее сотрудничество!

Comments are closed.