Радіо FREE

FacebookVKTwitterGoogle+Поділитись

DSC_0241 

Радіо FREE це в першу чергу серія подкастів* на різну тематику. Це не радіо в його традиційному розумінні. В нашому випадку “радіо” це частина назви. І маленький троллінг типових ФМ радіостанцій з умовно українською музикою. Ми є молодіжним медіа-проектом. Записуємо подкасти на різну тематику, ходимо на події й пишемо про них, досліджуємо різні теми та спілкуємось із цікавими людьми. Також тримаємо руку на пульсі української та закордонної музики. Музика це те, без чого сучасній молоді майже неможливо обійтись. Особисто ми без музики жити не можемо. Тому її в нас багато.

*подкаст (не підкаст) — цифровий медіа-файл або низка таких файлів, які розповсюджуються інтернетом для відтворення на портативних медіа-програвачах чи персональних комп’ютерах. За змістом вони можуть нагадувати радіо-шоу, звукову виставу, містити інтерв’ю, лекції чи будь-що інше, що належить до усного жанру.

Проект виник у Вінниці ще в березні 2015 року. Передумовою створення чогось такого стало, як би дивно це не звучало, 8 березня. Сергій Воловик та Микола Геркалюк, які зовсім недавно прийшли у ФРІ, сиділи і думали, як би оригінально привітати дівчат зі святом. В решті-решт отримали псевдо радіоефір із заздалегідь записаними дзвінками, привітаннями та музикою. Під час запису хлопці більше жартома, ніж серйозно думали про те, як би цей проект міг виглядати, якби за нього взятись на постійній основі. Через кілька місяців почали виходити перші імпровізовані подкасти, де вже троє ведучих розповідали про останні новини, давали поради і вмикали музику. Минуло ще кілька місяців і з’явились перші постійні рубрики: Кращі Новини Для Розмов (КНДР) та МАРКОПОЛО.

 

1

 

Протягом двох років багато різного відбувалось: походи на концерти, написання матеріалів на різноманітні теми, інтерв’ю з цікавими людьми, експерименти з форматами та море музики. Але основою завжди були, є і будуть подкасти. Команда проекту вірить, що дійсно зручний та перспективний формат для того щоб ділитись із оточуючими інформацією про будь-що. Ну, майже будь-що)

Радіо FREE можна послухати тут. Або підписуйтесь на сторінки проекту на Фб чи у ВК.

 

DSC_0243DSC_0251 DSC07938