Одеська ФРІ

Дата заснування: 04.08.2015

Опис:

Ми – молодь, яка хоче і може щось робити задля кращого майбутнього. Наш осередок в Одесі існує не так багато часу, але ми вже встигли проявити себе. Ми показали, що нам не байдужа доля нашого міста і нашої України. Нам хочеться розвивати рідний край та людей, які тут проживають. Хочеться пишатися своєю країною та її жителями. І для цього ми готові прикладати чимало зусиль.
Команда одеського осередку вже зробила чимало проектів та заходів, такі як Твоя Країна, Допомогти може кожен, ФРІ-школа та багато інших.
Ми – молодь ХХI століття, яка сама будує своє майбутнє.
ФРІ-Одеса – місце та люди, які міняють країну.

Визначні проекти:

ФРІ-табір «Хвиля 2015»

1-5 серпня в селі Караліно-Бугаз, на березі Чорного моря, пройшов Одеський ФРІ-табір “Хвиля”. В Одесі він проводився вперше, тому що до жахливих подій в нашій країні, він проводився на березі лазурного Чорного моря на пів острові Крим. Але відчайдушна молодь України вирішила відновити традіцію, яка існувала багато років і створити табір “Хвиля”, але вже в Одесі-Перлині біля моря. Сонце, море, чудова атмосфера..6 днів табору промайнули дуже швидко, але з користю. Учасники табору отримали неоціненний досвід в самоорганізації, життю в колективі, та приміряли роль уряду нашої країни, спланували нашу майбутнью Україну, до якої ми маємо прагнути!!

Базова ФРІшкола “Step in Future”

10-11 жовтня в Одесі пройшла Базова ФРІ-школа. Активна та небайдужа молодь з Одеси та інших міст навчилися командотворенню, фінансовій грамотності, дізналися про громадську активність, прийняли участь у тренінгах з тем проектного менеджменту та лідерства.

Проект «Допомогти може кожен»

Команда осередку в  першу хвилю акції залучила до здачі крові 60 людей, а це – приблизно 27 літрів зданої крові на потреби хворих. Ми врятували не одне життя!!

 

WgdwiUcF0I  zc4erNw1NA8  0pgk-ayJ_3A  JtrE7mgCeyQ