Одеська ФРІ

 
 
 
 

Місія

Ми – молодь, яка хоче і може щось робити задля кращого майбутнього. Наша мета – популяризація проактивності серед молоді, шляхом реалізації різноманітних проектів та проведення заходів. Ми – молодь ХХI століття, яка сама будує своє майбутнє.
ФРІ Одеса – місце та люди, які змінюють країну.

ФРІ-табір “Хвиля 2016”

6 днів в наметах на березі Чорного моря, пізнавальний курс лекцій та майстер-класів на теми громадської діяльності, бюджетних подорожей, саморозвитку та PR.

Табір проходив в стилі ігрового моделювання: учасники створили своє власне місто зі своїми правилами, устроєм та політичним режимом. Кожен зміг відчути себе ланкою великого механізму. Учасники табору отримали неоціненний досвід в самоорганізації, житті в колективі та змоделювали те майбутнє, в якому хотіли би жити.

Базова ФРІ–школа “Step in Future 2.0”

2 дні насичених тренінгів, лекцій, воркшопів та майстер-класів на теми проектного менеджменту, фандрейзингу, медіа-грамотності та подорожей. Мета проекту – надати базові навички проектного менеджменту, розвинути проектне мислення, а також змотивувати молодь почати займатися громадською діяльністю.

Акція донорства “Допомогти може кожен”

Двічі на рік молоді люди здають кров в місцевому центрі переливання крові. Щодня протягом тижня весною та восени, молодь групами по 10-15 людей здає кров. За одну хвилю донорства в середньому кров здає 40-50 донорів, а це понад 20л крові. Мета проекту – популяризація руху донорства, зменшення дефіциту крові в банку крові, а також розвіяння міфів навколо процесу донорства.