Миколаївська ФРІ

Дата заснування: 31.08.2006

Опис:

Миколаївський осередок

Визначні проекти:

Табір FRI-Vinegret
Табір проводився спільними зусиллями з Запорізькою ФРІ. Місцем проведення став Приазовський національний парк на березі Азовського морі. Взяли участь близько 40 учасників, а також багато спікерів як від ВМГО “ФРІ”, так і поза нею.

Табір FRI-Vinegret – це суміш саморозвитку і свіжого повітря.  Назва говорить сама за себе: кілька днів життя учасників табору були сповнені цілковитим розмаїттяс емоцій та вражень.

Бали у Миколаєві
Бали проводяться 2-3 рази на рік, частіше за все на день Святого Валентина, весняний бал добра та осінній бал. На балах відроджується класичний танець, учасники навчаються танцювати, вивчають правила етикету на балах. Таким чином Миколаївська ФРІ розвиває молодь  (але не тільки, адже на бали приходять також і літні пари).

Для навчання учасників проводяться безкоштовні тренування, на яких розповідається історія тих, чи інших танцювальних направлень, а також створюються пари, які згодом приходять на бали.

Кіноклуб
Кіноклуб. Кіноклуб проводиться раз на 1-2 тижні. Влітку – під відкритим небом, а взимку у приміщенні бібліотеки Кропивницького. На кіноклубі показують як українське кіно, так і новинки кінематографу.