Київська ФРІ

Дата заснування: 28.03.2008

Опис:

Київський осередок є одним з найбільших осередків ВМГО “ФРІ”. Наразі активними членами осередку є більше 120 осіб. З кожним роком до нас приєднується все більша і більша кількість активної молоді, а отже все, що ми робимо для нашого міста – ми робимо недарма. Протягом року КМО реалізує близько 100 різноманітних проектів, від місцевих до всеукраїнських. Метою нашої діяльності є покращення життя молоді у м. Києві та загальний позитивний вплив на суспільство.

Визначні проекти:

ЖУК 3.0: На крок ближче.
Третя кузня ЖУК поєднала в собі різнобічну теоретичну базу у викладенні відомих та досвідчених лекторів: журналістів “Українська правда”, “Громадське”, ” STUDWAY”, редакторів, теле та радіоведучих, блогерів, громадських активістів, засновників інтернет-порталів.
Автори кращих творів отримали можливість стажування у Studway та DIYA, і роботи тривалий час у професійному колективі.

Свідомі вибори.
Свідомі вибори – громадський проект Київської ФРІ. Метою проекту є мотивація київської молоді проаналізувати програми кандидатів та їх попередню діяльність. В рамках проекту було проведено три відкритих університети, флешмоб у центрі міста, а також широка інформаційна кампанія серед української молоді.

Project Camp.
Мальовнича місцина на березі Десни та привітні організатори збирають учасників із Києва та інших міст України, аби протягом 5 днів разом поринути в атмосферу позитиву, зустрітися із цікавими спікерами і, звичайно ж, втілити в життя власний проект. Табір відкриває нові можливості для більш ніж 50 чоловік з усіх куточків України.

Київський цьогорічний табір
ФРІ Project Camp 3.0

КПП (Клуб Практичної Психології)
Щоп’ятниці нова тема з психології відкривається учасникам клубу. Учасниками клубу є студенти та молодь, що прагне пізнавати себе та оточуючих та постійно відкривати для себе щось нове.

 

KnZ1mqavRUc[1]