Львівська ФРІ Plus

 Дата заснування: 01.06.2015

Опис:

Найактивніша молодь міста Львів, об’єднані спільною метою, у ПО ВМГО “ФРІ+”. Більш ніж півсотні активних членів осередку, серед яких, громадяни, навіть, з інших континентів. Ми не зупиняємось на досягнутих результатах, а лише покращуємо їх. Здобули визнання на місцевому рівні – осередок входить до 7-мки найуспішніших ГО Львова. Члени осередку не тільки беруть активну участь у всеукраїнських проектах ВМГО, а й успішно реалізовують власні.

 

Визначні проекти:


Active Citizens Camp

Два табори за одне літо та більше 200 активних громадян.

Молодь з усіх куточків країни відвідала м. Сколе, де і проходив табір. Неформальна освіта, ораторське мистецтво та проектний менеджмент, купання в гірській річці та сходження на гору, чотири ночі в наметах та ватра щовечора під звуки гітари, тренери з усієї України та Британська рада – невеликий список того, без чого вже не можливо уявити наші табори.

Вагомим є те, що учасники табору написали проекти, котрі успішно пройшли відбір на підтримку Британської Ради.

А як ВИ уявляєте собі відпочинок у горах?)


FRI-D club Lviv

Один з найдовготриваліших проектів ФРІ+.

Двічі на тиждень учасники мають змогу поспілкуватись із носіями мови та попрактикувати свою англійську. Рівень володіння мовою аж ніяк не має значення, адже фасилітатори забезпечують цікавою та всім доступною темою розмови, іграми, лайфхаками від native speakers та дружньою атмосферою.

“Невже так легко поринути у англомовне середовище не покидаючи міста?”, – запитаєте ВИ. Наша відповідь залишається незмінною, тому, що з ФРІ+ можливо все! Також 6-го грудня 2016 відбувся Всеукраїнський FRI-Dучасть в якому взяли Львів, Харків, Миколаїв, Вінниця, Херсон, Кам’янське, Рівне, Київ, Маріуполь.

Та ми не зупиняємось і вже запускаємо розмовний клуб з польської мови.

 

«Допомогти може кожен»

Також члени ФРІ+ координували Всеукраїнський благодійний проект по збору крові.

Мета: проведення Всесвітнього дня донора крові – це усвідомлення населенням важливості добровільної здачі крові для спасіння життя наших громадян.

Цілі проекту:

– Зменшити кількість смертей від нестачі крові чи плазми.

– Привернути увагу до відсутності відповідного обладнання і тари для здачі та зберігання крові.

Наразі маємо дані лише з 13 міст і от що вже є: 247 донорів прийняло участь у акції з 13 міст, що дорівнює 98.9літрів крові, що в свою чергу означає 297 врятованих людей)

 

Ковтки Різних країн, Твоя країна, Школа фандрейзингу, Медіа Школа, Базова ФРІ Школа, Перегляди соціальних фільмів, Poetry LAB, Благодійні місяці в рамках яких організовуються ярмарки, музичні вечори, проекти, аукціони – це лише маленька частина суспільнокорисних проектів, котрі реалізовуються нашим осередком. За підсумками 2016 року, ми організували близько 170 заходів.

Наша дружна родина “ФРІ Plus” розкриває своє обійми( от чого-чого, а цього у нас не бракує).

Також наші фотографії можна переглянути тут: https://vk.com/albums-93478167

Наш Голова осередку Володимир Соколовський https://vk.com/business_l1fe