Охтирська ФРІ

Дата заснування : 21.11.2016

Коли у людей питають, чи знають вони місто Охтирку, ті здебільшого відповідають, що це невелике містечко в Сумській області з багатою історією й дивовижними краєвидами. І це дійсно так: наша рідна Охтирка – місто гусар, козаків, батьківщина багатьох національних героїв та визначних постатей України (Олексій Берест, уродженець нашого, міста був у групі, яка встановила стяг над Рейхстагом у травні 1945 року; на теренах Охтирщини народилися Платон Воронько й Остап Вишня – і це ще не увесь перелік).

А ще в Охтирці є осередок ФРІ, який об’єднує ініціативну, активну, талановиту молодь, яка плідно працює на благо нашого містечка. Заснований відносно нещодавно (у жовтні 2016 року, після проведення «Хеловін квест», у листопаді осередок уже існував офіційно).

Осередок досяг чималих успіхів, навіть не зважаючи на те, що організація налічує усього 13 членів. Засновником і беззмінним лідером є Віталій Пих, але плануються обрання нового голови.

В Охтирській Фундації плідно працюють декілька підрозділів : медіа, ейчар, секретаріат – кожен з них займається конкретною діяльністю, але нудно не буває ніде. Кожен член Охтирського ФРІ – людина, якій не байдуже майбутнє нашого міста та країни, це людина, яка має безліч ідей для оновлення й покращення міста!

Ти можеш знайти нас у соціальних мережах: