OSZljvhSBp0

Дніпровська ФРІ

Дата заснування: 29.05.2015

Опис:

Дніпровський осередок ФРІ з’явився не так давно, але вже може похвалитися численними проектами та заходами. До них належать 3 ФРІ-Табори, більше 5 візитів проекту Твоя Країна, щомісячні FRI Speaking та Movie Club та багато інших. Наша команда постійно поповнюється новими обличчами та складається з неймовірних та зовсім не схожих один на одного людей, які дійсно прагнуть змінити світ на краще.

Визначні проекти:

FRI Speaking Club та FRI Movie Club.

Завжди хотів підтягнути або попрактикувати свою англійську? Ми проводимо свої клаби у самому центрі Дніпра – у Книгарні Є на Європейській площі. То ж вивчати англійську ніколи ще не було так зручно та приємно!
ФРІ-Дніпро ініціює розмовний та кіно-клуб, де ти зможеш  БЕЗКОШТОВНО поспілкуватися англійською мовою з іншими бажаючими, подивитися фільми англійською та знайти нових друзів!

Твоя Країна у Дніпропетровську.

Кількаденні поїздки з насиченою програмою до обраного тобою міста. Неординарні екскурсії, тренінги та ігри, зустрічі з відомими журналістами, митцями, бізнесменами, кав’ярні, музеї та театри, а також нові друзі, знання та яскраві враження! Ми провели більше 6 візитів і складно знайти людину, яка б після цього не закохалася у Дніпро та його людей.

Школа громадського діяча та Школа твого розвитку

Метою цих проеків є виховання ініціативної молоді, розкриття її потенціалу, розвиток активної молоді.
У цих Школах організатори передбачають такі тренінги як крок до лідерства, ораторське мистецтво, проектний менеджмент, тайм-менеджмент та багато інших, які були враховані за бажанням учасників.

ФРІ-табори

Щорічно ми проводимо освітній проект – ФРІ-табір, де збираємо молодь з усієї України. Останні наші табори – FRI Art Camp і Tiki Camp були мистецькими. Ми проводимо їх біля найчистішої річки Дніпропетровщини – біля Орелі. У нас завжди тепло і привітно. Каші завжди вистачає на усіх. А на майстер-класах люди відкривають у собі нові таланти, здібності і захоплення. Приєднуйся!

ФРІ Дніпро у Facebook та у Instagram.

FRI StartUp Media Camp