OSZljvhSBp0

Дніпровська ФРІ

Дата заснування: 29.05.2015

Опис:

Дніпропетровський осередок ФРІ з’явився зовсім нещодавно, але вже може похвалитися численними проектами та заходами, що були проведені. До них належать ФРІ Start up media camp, декілька візитів проекту Твоя Країна та багато інших. Наша команда постійно поповнюється новими обличяами та складається з неймовірних та зовсім не схожих один на одного людей, які дійсно прагнуть змінити світ на краще.

Визначні проекти:

FRI speaking club.

Завжди хотів підтягнути або попрактикувати свою англійську? Обожнюєш вид на Дніпро та м’якеньку травичку? То тобі до нас!
ФРІ-Дніпро ініціює розмовний клуб, де ти зможеш поспілкуватися БЕЗКОШТОВНО англійською мовою з іншими бажаючими і знайти нових друзів!

Твоя Країна у Дніпропетровську.

Кількаденні поїздки з насиченою програмою до обраного тобою міста. Неординарні екскурсії, тренінги та ігри, зустрічі з відомими журналістами, митцями, бізнесменами, кав’ярні, музеї та театри, а також нові друзі, знання та яскраві враження!

Школа Громадського Діяча.

Метою цього проекту є виховання ініціативної молоді, розкриття її потенціалу, розвиток активної молоді.
На школі громадського діяча органітзатори передбачають такі тренінги як крок до лідерства, ораторське мистецтво, проектний менеджмент, тайм-менеджмент та багато інших, які були враховані за бажанням учасників

 

FRI StartUp Media Camp