Чернігівська ФРІ

Дата заснування: 05.09.2015

Опис:

Чернігівська ФРІ є однією з найактивніших молодіжних організацій не лише в місті Чернігові, а й у Чернігівській області.  Ми прагнемо, щоб більшість юнаків і дівчат нашого міста й області була соціально активною й усвідомлено діяльною. Тому реалізовуємо проекти, націлені на мотивацію молоді до активності шляхом залучення до суспільно корисної діяльності.

Окрім того, наша команда взаємодіє з багатьма іншими громадськими  організаціями міста, що позитивно впливає на результат роботи.

Визначні проекти:

▷Вечір творчості 

Вечір творчості – це найцікавіші кінострічки, які не залишать жодного байдужим, захоплива поезія та вражаюча музика наших чернігівських талантів! Це той захід, що дозволяє  поділитися своїм талантом з іншими, розкрити своє серце в приємній для кожного атмосфері. Також, однією з цілей проекту є збір коштів для Чернігівського онкоблоку.

▷Купи зустріч (Благодійний аукціон зустрічей)

Благодійний аукціон зустрічей – це не лише чудова можливість поспілкуватися з цікавими людьми, а ще й допомогти онкохворим діткам з Чернігівського онкоблоку. У 2017 році було зібрано 10 000 гривень.

▷Вуличний Університет

Вуличний Університет – це неформальні інтерактивні лекції просто неба.
Це проект, що є родзинкою вихідних для жителів міста Чернігів. Адже завдяки ньому ми надаємо можливість отримувати нові корисні знання, відпочиваючи у тіні серед зелених дерев у центрі нашого міста.

▷Допомогти може кожен

▷Школа Активної Молоді