logo_bot

FRI Business Camp

Рік першого табору: 2012

Кількість учасників: 50

Місця проведення: м. Святогір’я, Донецька область; с. Печера, Вінницька область

Організатори: Донецька ФРІ (перші два кемпи) та Вінницька ФРІ (третій кемп)

Історія створення:

Почалося все ще в 2012 році в місті Донецьк, коли місцевий осередок молодіжної громадської організації “Фундація регіональних ініціатив” (далі ФРІ) взялися організовувати свій перший літній табір. Тематикою було обрано бізнес,  звідси і назва – Бізнес кемп. Першого разу проект було проведено успішно. Наступного року, не дивлячись на нашестя лисиць та екстренну зміну місця проведення табору, проект був ще успішнішим. 2014 року також планувалось проведення табору, але військові дії на Сході України завадили цьому.

Весною 2015 року донецькі ФРІшники (які на даний момент живуть і працюють в Києві) вирішили будь-що провести Бізнес кемп і зробити це, об’єднавшись з кимось. Після недовгих роздумів вирішили домовлятись про співпрацю з відносно молодим Вінницьким осередком ФРІ. І вже з кінця травня і аж до початку серпня кипіла робота над проектом – купа зустрічей, обговорень, розмов по телефону та в Skype, переписки на Facebоok. Першим ділом обрали тему – бізнес в сфері ІТ. Все ж таки це дуже актуальна тема для великого відсотка української молоді. А далі вже пішло-поїхало – передпідготовка закипіла на повну.

І ось, в серпні пройшов третій Бізнес кемп. П’ять днів у с. Печера поблизу Вінниці на мальовничому березі Південного Буга своїм досвідом ділилися з учасниками успішні українські бізнесмени та стартапери, фрілансери, HR та керівники великих ІТ проектів.

Business Camp – щорічний освітній наметовий табір, який вже три роки поспіль запрошує студентів старших курсів та молодих спеціалістів, які цікавляться бізнесом, перспективними стартапами та ІТ технологіями.

Це 5 днів навчання основам бізнесу від успішних українських бізнесменів та молодих стартаперів, а також консультантів, маркетологів та керівників компаній.

Посилання:

http://www.businesscamp.in.ua/

http://vk.com/fri_businesscamp

https://www.facebook.com/events/1672608779634589/

 

 

DSC_0098

DSC_0098

DSC_0293

DSC_0765