BE FREE

Рік першого табору: 2007

Місце проведення: Харківська область

Організатори: Харківська ФРІ

Історія створення:

Освітньо-мотиваційний табір Харківського осередку “ФРІ” – “BE FREE” на території національного природнього парку “Гомільшанські ліси” в селищі Коропове, Харківської обл. Специфіка табору – громадська активізація молоді та екологічно свідоме співжиття з природою. Дати проведення: 25-30 червня. Проводиться на щорічній основі.

Трохи про те, що вже стало маленькою традицією харківського осередку “ФРІ”.

Щорічно харківські ФРІшники поринають у лісову романтику проводячи табір “Be Free”. Починаючи з 2007 року молодь з усієї країни приїздить у мальовничі ліси харківщини для того, щоб поєднати навчання, відпочинок і єднання з природою.

Традиційно всі учасники табору вивчають основи проектного менеджменту, правові засади діяльності громадських діячів, власне вступ до громадської діяльності і багато інших тренінгів, воркшопів і лекцій, які допомагають мотивувати молодь до саморозвитку.

Але ж ми не в університеті чи школі, тому цілодобових тренінгів немає. Ми поєднуємо навчання з щоденними розвагами на природі:
– ранкова руханка для міцного і здорового тіла;
– щоденні купі-купі у річці;
– вечірні ватри з таборовими чутками;
– нічні співи біля вогнища…

Так можна продовжувати до нескінченності, але читаючи текст неможливо відчути усієї краси природи, душевності співів чи професіаналзму спікерів. Тільки відчувши на власній шкірі усі плюси і мінуси життя в наметах, лекцій на природі і укусів комарів – можна зрозуміти наскільки прекрасна наша природа і як легко навчатись не за партами сірих університетів, а серед лісу/біля річки/просто лежачи у траві під сонечком.

Для того, аби не просто вірити словам, а бачити результати, ось статистика наших таборів:
Середня кількість учасників табору: 65.
Кількість тренінгів кожного дня: 5-6.
Кількість прочитаних чуток біла ватри: Тисячі.
Кількість укусів комарів: Сотні.
Кількість учісників, які після одного табору займаються громадською діяльністю: 10-15.

Ми щиро віримо, що молодь – рушійна сила нашої країни, яка може ВСЕ, тільки треба тріііішечки її підштовхнути, що ми і робимо!