unnamed

Благодійний Аукціон Зустрічей від ФРІ Харків

FacebookVKTwitterGoogle+Поділитись

Щороку громадська організація ФРІ Харків проводить Благодійний аукціон зустрічей до Дня святого Миколая. Минулого року ми спільними зусиллями зібрали 46 000 грн! Усі кошти йдуть на допомогу дітям з дитбудинків (не грошима, а списком найнеобхідніших речей).

У ЧОМУ СУТЬ?
“Ми не продаємо людей – ми продаємо час з ними” – один з девізів аукціону. Тобто “купуючи” когось ви можете зустрітись, поспілкуватись, гарно провести час (кіно, кафе, театр тощо), обмінятись досвідом з різних знань тощо. Також є #цікаві_лоти – це різні книжки чи диски з автографами, участь у тренінгах чи лекціях тощо.

РОБОТА ОРГАНІЗАТОРІВ
Координатори аукціону збирають списки необхідних речей по максимально можливій к-сті дитбудинків (це як зимові рукавички, засоби гігієни, подарунки тощо). Проводять у дитбудинках різні вистави та ігри. Розшукують цікавих партнерів та спонсорів. Після завершення обов’язково влаштовуємо вечірку для усіх учасників.
Уся звітність публікується у цій спільноті. Ми абсолютно прозорі в своїй діяльності, усі питання пишіть до нас.

ЯК ВЗЯТИ УЧАСТЬ?
Крок 1. Ви надсилаєте своє фото та короткий опис про себе в повідомлення спільноти або дірект Інстаграму (blagodiinii.aukcion).
Крок 2. Ми його публікуємо, під постом кожен охочий може поставити грошову ставку від 10 грн, кожна наступна ставка збільшується з конкретним порогом.
Крок 3. Ви також можете “купити когось” поставивши ставку у коментарях.
Крок 4. По завершенню аукціону (1 грудня, 00:00) в коментарях буде вказано переможця та номер карти для оплати. Якщо за конкретно вказану к-сть днів оплата не буде здійснена, “перемога” переходить до попередньої ставки.

Щоденно на сторінці спільноти буде публікуватись інформація щодо партнерств проекту, цікавих лотів, різні “ніштяки” та можливості.

www.instagram.com/blagodiinii.aukcion
www.facebook.com/blagodiinii.aukcion