Львівські ФРІшники проведуть EU crash course “Розуміючи Європу”

FacebookVKTwitterGoogle+Поділитись

04 квітня Львівські ФРІшники проведуть EU crash course “Розуміючи Європу” для чернівецьких школярів та студентів.

Це семінар, який презентує ЄС інтерактивним способом, прискорений курс з основ функціонування ЄС, що вже працює у Німеччині за сприянням Фундації молодої Європи Шварцкопфу (Schwarzkopf-Stiftung Junges Europa) з 2009 року. Зараз курс проводиться в таких країнах: Італія, Литва, Австрія, Ірландія, Угорщина, Чеська Республіка, Бельгія та Україна. Проектом в Україні почав займатись Європейський молодіжний парламент і вже протягом року проводить такий курс для усіх охочих.

Захід відбуватиметься в приміщенні Horizont Business Hub та триватиме близько 4 годин. Захід планує відвідати близько 50 осіб. Метою даного проекту є ознайомити школярів та студентів зі структурою ЄС, розширити та допомогти візуалізувати основоположні знання про європейську політику, підвищити інтерес учнів у справах ЄС та заохотити їх до участі в них.
Так як Україна підписала політичну частину Угоди про асоціацію з ЄС, важливо відзначити роль старшокласників в євроінтеграційному процесі України шляхом підвищення обізнаності щодо основ ЄС.

Напишіть відгук