ФРІ-Табір “Be Free 7” чекає на тебе!

FacebookVKTwitterGoogle+Поділитись

ZdaqkYu6hPkОчікуєш від літа крутих вражень та емоцій?
Мрієш про неймовірний відпочинок із користю для себе?

Маємо для тебе одну пораду, як цього досягти.
ФРІ-Табір «Be Free 7» від харківських ФРІшників!

“ФРІ-Табір” – щорічний освітньо-мотиваційний проект ВМГО “ФРІ”, що проходить у формі наметових таборів з метою активізації молоді, її мотивації до громадської активності та гуртування навколо ідей розвитку громадянського суспільства України.

ЩО ВАС ОЧІКУЄ: Програма табору ВМГО ФРІ – є унікальним комплексом прогресивних освітніх заходів, зі своєю специфікою, спрямованою на надання такого матеріалу, котрого молоді не вистачає в звичайній шкільній чи університетській освіті. Зазвичай вона в ключає в себе обов’язкову складову по темах: поняття “громадська діяльність”, “права людини” та їх захист, практичний інструментарій по лобіюванню, проектному менеджменті, роботі зі ЗМІ, новими медіа, роботі із правоохоронними структурами.

Тренерами ФРІ-табору є професіонали та експерти в сфері менеджменту проектів та організацій, правозахисники, митці і підприємці, успішні громадські активісти і лоббісти, офіційні особи, інноватори та інші цікаві або видатні люди.

largeКОГО МИ ОЧІКУЄМО: Учасниками ФРІ-табору є молодь України, що цікавиться громадською активністю, можливостями саморозвитку та самореалізації.

КОЛИ: з 27 червня по 2 липня 2014 року.

ДЕ: Табір “BE FREE” буде проведений на території Національного природного парку “Гомільшанські ліси” в селищі Коропове, Харківської обл.

СКІЛЬКИ: Вартість табору на всі 5 днів коштуватиме від 100 до 150 грн. (не враховуючи дорогу).

Анкету для участі у таборі ти можеш знайти за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1Dk6HI-_ZhWhoEmt58ghY3nKU6wPc-aHNmNnJVX7RV9c/viewform

Детальна інформація на оф. сторінці заходу: https://vk.com/be_freeee_7

Напишіть відгук