Як Максим Кицюк працював на два фронти

Share

або  ФРІшники на Семінарі творчої молоді

 19- ий Семінар Творчої Молоді – збірка талановитих митців та амбіційних політологів – цього року запросив ще й велику кількість молодих активістів ГО. Представники ФРІ, Відсічі та Останньої Барикади також представляли на ньому свої організації та поширювали  досвід проектів та акцій.

5 днів круглих столів, політологічної гри, зйомок фільмів та новин, фану та провокацій, ватри та сонця – таким СТМ  вперше побачили ФРІшники (Карина Лазарук, Богдан Долінце, Жєня Демченко, Руслана Коренчук, Катерина Духнич, Міша Каменєв, Христина Котерлін та Світлана Охович) та вже далеко не вперше Ліза Піскова, Юра Сулима та Максим Кицюк. Він, до речі, протягом останніх п’яти років «вів за собою народ» та  обіймав посаду президента Семінарів. Та саме на цьому СТМ Максим склав свої повноваження пояснивши це єльцінівською втомою та кицюківським сумом за молодістю. Але,  ж і так ясно, що це все просто справи амурні- окрім ФРІ в його серці вже нічого не може бути :)

«Ми всі знали, за чим ми туди їдемо- за досвідом кардинально інших заходів, формату дозвілля та цікавими знайомствами. Та і я не чекала, що під кінець налетить така буря! Окремі ігри, вечори та, звісно, круглі столи запам’ятаються на довго!» – констатує Руслана Коренчук, освітня служба ФРІ.

«В чомусь майже ФРІ табір- безсонні ночі, освітні заходи, дипломи та можливість проявити себе. 4 години лекцій про глобалізацію, коштовні Демченкові «5 копійок» та зйомки фільму… Ото відсемінарили!» – додає Світлана Охович стискучуючи календарик «Семінару творчої молоді НЕ в 3D».

Величезна подяка  видавництву “Смолоскип”, Ростиславу Семкову та всьому оргкомітету СТМ 2013!

ФРІшники, наступний рік та 20-ий Семінар Творчої Молоді у ваших руках!

Медіа-служба

ВМГО ФРІ

Залишити відповідь