Пропозиції ГР при Острозькій РДА до УРЯДУ

FacebookVKTwitterGoogle+Поділитись

Пропозиції Громадської ради при Острозькій районній державній адміністрації щодо програми Партнерства “Відкритий уряд” які були розглянуті та схваленні на останньому засіданні перед Новим Роком.

1)Підвищення ролі громадського суспільства в процесі формування та реалізації державної політики.
· Забов’язати органи виконавчої влади на місцевому рівні , розміщувати на своєму інтернет – ресурсі інформацію про діяльність цього органу державної владою
· Проведення ефективних та реальних громадських слухань.
· Налагодження відносин громадських рад та виконавчими органами державної влади . Розробка нормативно – правових актів які регулюватимуть ці відносини .
· Залучення громадсько-активних громадян та громадських рад до життєдіяльності урядового сайту “Громадське суспільство і влада”

2)Побудова ефективної моделі запобігання та протидія корупції.
· Наповнити законодавчу базу законодавчо – правовими актами які урегульовували б відповідальність кожного громадянина та держслужбовця за здійснення корупційних діянь. Зокрема,внести зміни до “Кримінального кодексу України “ в розділі корупція.
· Забов’язати органи виконавчої влади на місцевому рівні дотримання регламенту ОДВ ,які були прийняти з ініціативи Кабінету Міністрів України.
· Залучення інститутів громадського суспільства до розробки законодавства з метою впровадження відповідальності юридичних осіб на базі КМУ.
· Створення списку держслужбовців , осіб які вчинили корупційні діяння ,для запобігання подальшого влаштування в органи державної влади.
· Проведення на постійній основі в школах,ВНЗ лекцій з метою формування негативного ставлення до корупції ,осіб які здійснили корупційні діяння.

3)підвищення ефективності державного управління через впровадження адміністративної реформи
· Проведення громадських слухань ,опитувань громадськості ефективності роботи ОВВ.
· Реформування та зміна підходів, в інститутах підвищення кваліфікації держслужбовців ,а саме зменшення вертикального впливу КМУ на ОВВ на місцевому рівні.

4)розбудова інформаційного суспільства
· Розробка програми для ОВВ місцевого рівня ,яка розширила б доступ до мережі інтернет в містах,районах простих громадян.
· Удосконалення навчальної практики студентів з напрямку інформаційних технологій.
· Створення порталу на якому он-лайн можна подивитись усі засідання КМУ,засідання ОВВ місцевого рівня та переглядати он-лайн лекції ВНЗ як інструмент залучення молоді до нових інформаційних технологій.
· Надання середнім закладам освіти ліцензії для навчання комп’ютерної грамотності.
· Проведення екзамену для держслужбовця по комп’ютерній грамотності та знання регламенту ОВВ та законодавства.
· Удосконалення законодавства у сфері захисту персональних даних в інтернет просторі ,зокрема ,в соціальних мережах. Обмежити ОДВ у доступі до персональних даних в соціальних мережах в Україні нормативно-правовими актами які урегульовували б відповідальність за їх незаконне використання ,зокрема ,кримінальну відповідальність.

Члени Громадської Ради при Острозькій РДА плекають надії що Уряд країни почує громадскість Острозького району.

Прес-служба ГР при ОРДА
Примак Віталій
+380973502281
primakvit25@gmail.com

Сайт ГР при ОРДА – http://gromradaostrogrda.blogspot.com/

Напишіть відгук