28 червня Миколаївська ФРІ зібрала справжніх патріотів

FacebookVKTwitterGoogle+Поділитись

28 червня Україна святкувала День Конституції! Миколаївська ФРІ зібрала справжніх патріотів на акції «Живий прапор»!

Ми стали живим прапором України, який пронісся головною вулицею міста і нагадав про нашу державу як націю зі славним минулим та світлим майбутнім!

Багато запальної молоді зібралося у Миколаєві на Радянській для того, щоб привітати жителів міста з Днем Конституції та нагадати усім, що ми – теперішнє і майбутнє України, нам її творити і будувати.

Молоді люди у синьому та жовтому вбранні з кульками відповідного кольору у руках утворили «живий прапор» України. Прапор не лише живий, а й такий, що говорить щоквартально (зупиняючись на початку кожного кварталу), що любить Україну. «Прапор» дійшов до пішохідного мосту, залишив по собі кульки з написами – побажаннями щастя і благополуччя рідній державі. Частинки – складові прапору – не лише кажуть про свою любов до Батьківщини, але й щоденно доводять її добрими справами. Так, більшість учасників акції – члени громадських організацій Миколаєва – «Фундації Регіональних Ініціатив», «Демократичного Альянсу»,«Рассвета», «Креативної молоді» та інших.

Акція проводиться вже вдруге і збирає все більше патріотів. Організатори її – Миколаївська міська молодіжна громадська організація «Фундація Регіональних Ініціатив». Вдячні за організацію цьогорічної акції Миколаївській ФРІшниці Анастасії Костенко.

Катерина Деменнікова


Напишіть відгук