Живий прапор! Акція для справжніх патріотів!

FacebookVKTwitterGoogle+Поділитись


28 червня Україна святкує День Конституції! Миколаївська ФРІ запрошує тебе на Акцію для справжніх патріотів!

Ми станемо живим прапором України, який пронесеться через головну вулицю міста і нагадає про нашу державу як націю зі славним минулим та світлим майбутнім!

Чекаємо на патріотів в жовтому чи блакитному одязі 28 червня (вівторок) о 17:30 біля Сотки.

План акції
1. 17:30 – збираємось у дворі за Соткою. Слухаємо інструкцію. Беремо у організаторів вітальні листівки та кульки відповідно до кольору одягу (блакитну чи жовту). Шикуємось у колони (блакитні та жовті) і формуємо таким чином прапор України.
2. 18:00 – вирушаємо. Йдемо всією Радянською до Набережної, співаючи Гімн та скандуючи «Слава Україні». Дорогою тепло вітаємо перехожих зі святом та роздаємо їм вітальні листівки.
3. 18:40 – доходимо до пішохідного мосту, на кульках пишемо свої побажання Україні та вішаємо їх на мості, утворюючи з них великий прапор. Згадуємо про такі важливі цінності, як патріотизм, історична пам’ять, захист Вітчизни, повага та любов до Батьківщини.
4. 19:00 – розходимось зі світлим святковим настроєм, почуваємо себе Справжніми Патріотами, які все-таки не лише вітають країну та бажають їй успіхів, але й роблять все для того, щоб вона була найкращою, а її населення – найщасливішим.

Приходьте всі! Буде гарно та цікаво!
Україна в нас одна! :)

Організатор: Миколаївська міська молодіжна громадська організація “Фундація Регіональних Ініціатив”

Напишіть відгук