Рівненська ФРІ долучилася до акції “Різдво для всіх”

FacebookVKTwitterGoogle+Поділитись

Рівненська міська молодіжна громадська організація “Фундація Регіональних Ініціатив” 26 січня 2009 р. долучилася до благодійної акції “Різдво для всіх”, що традиційно вже десятий рік поспіль проходить у Рівному. Під час її проведення у гіпермаркеті “Fozzy” рівняни пожертвували майже 4 тисячі гривень. Вони також пожертвували дітям Великомежиріцької школи-інтернату іграшки, шкарпетки та солодощі. На зібрані кошти були придбані фрукти та йогурти. Докупили також шкарпетки, які так необхідні вихованцям інтернату. Усі подарунки вручали кожній дитині особисто.
У Великомежиріцькій школі навчається 91 учень. В основному це діти з Корецького району, але є і з інших — Березнівського, Гощанського, Костопільського, Сарненського. Школа призначена для дітей з вадами розумового розвитку. Тринадцятирічний Микола навчається тут у шостому класі. Він був задоволений усіма отриманими презентами.
—Але хотів би ще мати машину на радіоуправлінні, — каже хлопчик.
За словами заступника директора з виховної роботи Галини КОТЛЯР, дітям хочеться різноманітності і вони дуже раді спілкуванню зі студентами.

Напишіть відгук